Skip to content

Nowi pacjenci

Dentists, Aggie, Iwona Iwaszczyszyn, and teamWitamy w Hart Dental! W naszym przytulnym, pięknie zaprojektowanym gabinecie, witamy Was z uśmiechem i z radością, żebyś poczuł się jak w domu zaraz po przekroczeniu naszego progu. Lubimy rozmawiać z pacjentami, jednak kiedy trzeba otrzymają państwo spokojny czas, czas żeby się uspokoić i zrelaksować. Cokolwiek potrzebujesz, jesteśmy tu po to, żeby to spełnić.

Zapytaj o konsultacje za darmo!

Przed wizytą

Przynieś ze sobą kartę ubezpieczenia dentystycznego, i dowód osobisty. Sprawdzimy ubezpieczenie, jego warunki, żeby potem moc wysyłać rachunki do ubezpieczenia.

Żeby oszczędzić czas możesz wypełnić wszystkie dokumenty przed wizyta, w zaciszu domowym, i przynieść je ze sobą w dniu wizyty.

Formy dla Nowego pacjenta – Eng»

Formy po polsku – do wydrukowania i wypełnienia »

Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w czasie wypełniania dokumentów zadzwoń do naszego gabinetu a my z przyjemnością Ci pomożemy.

Jestem zachwycona ząbkami! Uwielbiam je! Pięknie mi Pani zrobiła! Wyglądają tak naturalnie ze już się przyzwyczaiłam jakby były moje! Bardzo, bardzo dziękuje, jestem bardzo wdzięczna ze zrobiła Pani wyjątek i mnie Pani przyjęła! Dzisiaj rano jak wstałam i popatrzyłam w lustro to się popłakałam ze szczęścia! Tak długo na to czekałam tak bardzo się cieszę ze nareszcie będę mogła się uśmiechać chciałabym obu paniom podziękować, stanowią panie taki dobry team! Czułam się bardzo komfortowo przez cała procedurę a przyznam ze trochę się bałam. Jeszcze raz bardzo dziekuje i nie moge się doczekać na następna sesję!”Ania J.

Pierwsza wizyta

Kiedy przekroczysz próg naszego gabinetu, powita Was uśmiech naszego zespołu. Rejestratorka zapozna Was z dokumentacją, którą potrzebujemy mieć wypełnioną. Pomoże w wypełnieniu kiedy trzeba. Dzieciom zapewnimy zajęcie w naszym kąciku dziecięcym. A państwo możecie skorzystać z napojów, które oferujemy w naszej poczekalni.

Zwykle pierwsza wizyta trwa godzinę. W czasie takiej wizyty, Dr. Agnieszka zbierze wywiad medyczny, oraz dentystyczny szczególnie odnosząc się do problemu z jakim państwo sie zgłosili. Jesli trzeba doktor przeprowadzi badanie dentystyczne. Wszystko będzie dostosowane do celu z jakim państwo umówili wizytę.

Dr Agnieszka będzie z państwem w każdym momencie wizyty i będziecie mieć zapewnioną całą jej uwagę. Dr Agnieszka jest po to, żeby państwo otrzymali pomoc jaką potrzebujecie.

Skontaktuj sie z nami »

Umów sie z nami juz dzis! Jeśli potrzebujecie natychmiastowej porady, służymy 24 godzinna pomocą dla naszych pacjentów.

divider

Nowi pacjenci | (847) 865-4278