Skip to content

Nowi pacjenci

Dentists, Aggie, Iwona Iwaszczyszyn, and teamWitamy w Hart Dental! W naszym przytulnym, pięknie zaprojektowanym gabinecie, witamy Was z uśmiechem i z radością, żebyś poczuł się jak w domu zaraz po przekroczeniu naszego progu. Lubimy rozmawiać z pacjentami, jednak kiedy trzeba otrzymają państwo spokojny czas, czas żeby się uspokoić i zrelaksować. Cokolwiek potrzebujesz, jesteśmy tu po to, żeby to spełnić.

Zapytaj o konsultacje za darmo!

Przed wizytą

Przynieś ze sobą kartę ubezpieczenia dentystycznego, i dowód osobisty. Sprawdzimy ubezpieczenie, jego warunki, żeby potem moc wysyłać rachunki do ubezpieczenia.

Żeby oszczędzić czas możesz wypełnić wszystkie dokumenty przed wizyta, w zaciszu domowym, i przynieść je ze sobą w dniu wizyty.

Formy dla Nowego pacjenta »

Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy w czasie wypełniania dokumentów zadzwoń do naszego gabinetu a my z przyjemnością Ci pomożemy.

Pierwsza wizyta

Kiedy przekroczysz próg naszego gabinetu, powita Was uśmiech naszego zespołu. Rejestratorka zapozna Was z dokumentacją, którą potrzebujemy mieć wypełnioną. Pomoże w wypełnieniu kiedy trzeba. Dzieciom zapewnimy zajęcie w naszym kąciku dziecięcym. A państwo możecie skorzystać z napojów, które oferujemy w naszej poczekalni.

Zwykle pierwsza wizyta trwa godzinę. W czasie takiej wizyty, Dr. Agnieszka zbierze wywiad medyczny, oraz dentystyczny szczególnie odnosząc się do problemu z jakim państwo sie zgłosili. Jesli trzeba doktor przeprowadzi badanie dentystyczne. Wszystko będzie dostosowane do celu z jakim państwo umówili wizytę.

Dr Agnieszka będzie z państwem w każdym momencie wizyty i będziecie mieć zapewnioną całą jej uwagę. Dr Agnieszka jest po to, żeby państwo otrzymali pomoc jaką potrzebujecie.

Skontaktuj sie z nami »

Umów sie z nami juz dzis! Jeśli potrzebujecie natychmiastowej porady, służymy 24 godzinna pomocą dla naszych pacjentów.


Nowi pacjenci | (847) 865-4278